MOBİLYADA MERMER MASA MODASI

Haz 7, 2019 Yayınlayan

MOBİLYADA MERMER MASA MODASI

Mermer denilince ilk akla gelen çağrışımlar mutfak, banyo ve merdivenler olsa da son zamanlarda ev dekorasyon ve mobilya trendlerinde mermerin vazgeçilmez bir unsur olduğunu görüyoruz. Evde, iş yerlerinde, kafe ve restoran gibi tüm sosyal hayatımızı geçirdiğimiz mekanlarda karşımıza çıkıyor. Tüm trendlerde doğala dönüş tüm hızıyla devam ederken mobilyada mermer modası da tüm bu trendlerden etkileniyor. Kullanım alanlarının çoğalmasıyla birlikte insanlar mermer tarzı objelere daha çok ağırlık veriyor. Mobilyada mermer modasında ki tüm yeniliklere ve trendlere uyum sağlamaktan ziyade insanlar mermer malzemesinin uzun vadede daha kullanışlı ve dayanıklı olabileceğini düşünüyor. Mermer de doğal bir malzeme olması, kolay temizlenebiliyor olması ve aynı zamanda heybetli görünüşüyle evlerimize ve daha birçok alana konuk olmaya devam ediyor.

Tüm mermer masa modellerimizi görmek için tıklayın !

Mermer Masa Kullanımı

Ülkemiz de mermer rezervi açısından oldukça zengin topraklara sahip olduğu için bizler bu malzemeyi farklı alanlarda çok sık kullanıyoruz. Farklı desen, renk ve detayları ile her birinin ayrı özgünlüğü ile dikkat çeken mermerler en çok masa ve sehpa tasarımları ile ön plana çıkıyor. Mermer masa hem duruşları hem de bulundukları ortama getirdiği hava ile ön plana çıkıyor. Mermer ile dekorasyon yapmanın kendine has zorlukları olsa da bu eşsiz materyali kullanmak hem cesaret isteyen hem de oldukça memnun olacağınız bir seçim olacaktır. Ayrıca mermer mobilyalarınızı doğal malzemelerin birleşimi ahşap ve metal parçalar ile de kullanarak oldukça hoş görünümler ve tasarımlar ortaya çıkartabilirsiniz.

Mermer yapısı ve duruşu ile kimi insanlar için bir önyargı malzemesi olarak ön plana çıkabiliyor. Bu yüzden evinizin veya işyerinizin dekorasyonu ve tarzına göre uyum sağlayan aksesuar tasarımları ile başarılı bir şekilde mobilyanıza yeni bir form kazanmasını sağlayabilirsiniz. Veya mobilya seçiminizde mermerin ağırlığından kaçmak ya da çok fazla ön planda olmasını istemiyorsanız küçük sehpa ve masa olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Paylaş

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.